ХОТЕЛИ ПЕЛОПОНЕЗ

ЛЕТО 2020

Kalogria Beach Hotel **** – Ahaia, Peloponnese

Се наоѓа покрај голема песочна плажа. Едноставен стил со сите потребни содржини, ресторани, барови, базени, водени тобогани, интернет, теретана, спортски активности. Реновиран 2016/17 година. Вкупно 175 соби.

ЛЕТО 2020 /

10% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Nafs Hotel **** – Navpaktos, Ahaia, Peloponez

Мал, модерен хотел во центар на Нафпактос, на самиот брег карши плажата. Оддалечен 150 м од пристаништето. Нафпактос е втор по големина град во регионот.

Porto Rio Hotel & Casino **** – Ahaia, Peloponnese

Се наоѓа покрај приватна плажа во близина на Венецијанската тврдина. Нуди комфорни соби, ресторани, базени, конференциски центар, казино. Од хотелот се протега преубав поглед на море и мостот Рио Антирио, ...

Pavlina Beach Hotel **** – Ahaia, Peloponnese

Хотелот е опкружен со многу зеленило. Изграден во традиционален архитектонски стил со комфорни соби, ресторан, таверна, бар покрај базенот, спортски содржини и квалитетна услуга.  Вкупно 93 соби.

ЛЕТО 2020 /

До 15% попуст

Повеќе

Oasis Messinia Hotel *** – Kalo Nero, Messinia

Кало Неро е мало, мирно место со долги песочни плажи и чисто море. Овде можете да ги видите caretta caretta желки, што исто така потврдува дека се работи за еколошки чистата регија. Хотелот е мал и удобен, блиску до плажата, опкружен со многу зеленило.

од

ЕУР

Повеќе

Porto Heli Hotel **** – Argolida, Peloponez

Хотелот е во пријатно опкружување во зеленило, убав ентериер, комфорни соби, панорамски поглед на море.

ЛЕТО 2020 /

10% попуст

Повеќе

SALE

Natura Club Hotel ***+ – Kalo Nero, Messinia

Мал хотел со панорамски поглед кон морето. Изграден 2011 година, воглавно од камен и дрво. Нуди удобни, пространи соби, ресторан, бар, базен и пред се квалитетна услуга. Вкупно 32 соби, сите со поглед на море.

ЛЕТО 2019 /

First minute / 31.01.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Akti Hotel ** – Navpaktos, Ahaia

Пријатен хотел со едноставен стил, комфорни соби и добра услуга на 10 min. прошетка од центарот на Нафпактос. Камчеста плажа е на 50 м од хотелот и е неопремена со лежалки и чадори. Нафпактос е втор по големина...

ЛЕТО 2019 /

Попуст до 28.02.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Delphi Beach Hotel **** – Erateini, Fokida, Peloponez

Delphi Beach е на самиот морски брег, на песочно-камчеста плажа со бесплатни чадори и лежалки, 2.5 km од рибарското село Ератеини, помеѓу Галаксиди и Нафпактос. Го чини зграда од 3 крила, поврзани со лифт и опкружена ...

ЛЕТО 2020 /

5% Попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Aldemar Olympian Village ***** – Scafidia, Ilia

Луксузен хотел опкружен со густо зеленило. Составен е од централна зграда, бунгалови и апартмани. Хотелот е со елегантен ентериер и широк спектар на соби, врвна услуга, активности за деца, 2 мини-клуба, базени, ...

ЛЕТО 2019

Резервација до 31.12.2018

Повеќе

Messina Resort Hotel **** – Messinia, Peloponez

Комплексот е составен од 10 помали згради, во преубаво опкружување. Нуди ресторани, бар, интернет, базен. Отворен е 2006 година. Вкупно 64 соби.

ЛЕТО 2020 /

До 42% попуст

Повеќе

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel