ЦРНА ГОРА ХОТЕЛИ

ЛЕТО 2020

Lara Lux *** – Čanj

Студио-апартмани Lara-Lux **** се наоѓаат во мирниот дел на Чањ, на 80 m од плажа (карши Lara). Модерно опремени 1/2, 1/3, 1/4 студија имаат сопствен балкон, купатило, кабловска ТВ, ...

Aparthotel Kalamper **** – Dobre Vode

Apart Hotel KALAMPER се наоѓа на сопствена, приватна плажа. За сезоната лето 2020, сместувачките единици се комплетно реновирани. Нуди вкупно 17 апартмани: 6 студија, 9 еднособни апартмани, ...

ЛЕТО 2020

Повеќе

Lara S apartmani *** – Dobre Vode

LARA-S е објект 3* изграден пред пар години. Поседува 1/2, 1/3, 1/4 студио-апартмани, секој со купатило, балкон, опремена мини кујна со фрижидер, клима, Wi-FI, кабловска TV a поголем број е со поглед кон море. Објектот ...

Lara apartmani ** – Čanj

Студио-апартманите Lara се наоѓаат во мирниот дел на Чањ, на 80 m од плажа. Во понуда се двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија, модерно опремени, со купатило, балкон, кабловска ТВ со околу 200 канали, ...

Hotel BEČIĆI ** – BEČIĆI

Хотелот се наоѓа централно на плажата во Бечиќи, оддалечен 4 km од Будва и 1 km од Рафаиловиќи со кој е поврзан со пешачка патека. Опкружен со многу зеленило ...

ЛЕТО 2020

Повеќе

Kalamper Hotel & Spa **** – Dobre Vode

Kalamper Hotel & SPA содржи катче за најмладите со персоналот кој е на располагање секојдневно

од 69

ЕУР/ соба

Повеќе

Solaris apartmani ** – Čanj

Нови студија Solaris се наоѓаат во мирниот дел на Чањ, на 300 m од плажа. Во понуда се двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија, модерно опремени, со купатило, балкон, кабловска ТВ со околу 200 канали...

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel