ПИЛИОН ХОТЕЛИ

ЛЕТО 2019

Manthos Blue Hotel ***– Agios Ioannis – Pilion

Мал, традиционален хотел, сместен на самата плажа.

од 30,5

ЕУР / BB

Повеќе

Eleana Hotel **– Agios Ioannis – Pilion

Се наоѓа во Агиос Јоанис, на 55 км од Волос. Вкупно 42 сместувачки единици.

од 19,5

ЕУР / BB

Повеќе

Hotel Katia ** – Afissos – Pilion

Мал, економичен, четворокатен хотел, сместен во симпатичното село Афисос, на 25 км од Волос.

од 22

ЕУР / BB

Повеќе

Hotel Protessialos ***– Nea Anchialos

Класичен хотел, со удобни соби, интернет, бар, добра услуга, на само 30 м  од плажата.

од 20

ЕУР / 1 BB

Повеќе

Karavia Lux Inn Apartments – Afissos – Pilion

Хотелот нуди комфорни соби, ресторан, кафетерија, надворешен базен, интернет, џакузи.

од 44

ЕУР / BB

Повеќе

Hotel Kelly **– Agios Ioannis – Pilion

Мал, традиционален хотел, сместен на самата плажа.

од 30,5

ЕУР / BB

Повеќе

Hotel Marina *– Agios Ioannis – Pilion

Едноставен стил на хотелот, сместен во убава градина.

од 31

ЕУР / наем

Повеќе

Hotel Laodamia ****– Nea Anchialos

Класичен хотел, со удобни соби, интернет, бар, добра услуга, на само 30 м  од плажата.

од 27

ЕУР / 1 BB

Повеќе

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel