ЦРНА ГОРА АПАРТМАНИ

ЛЕТО 2019

Ljilja – Rafailovici

Се наоѓа на 80 m од плажата во Рафаиловиќи. Располага со двокреветни и трокреветни соби и трокреветни студија. Полупансион и полн пансион се можни во рестораните на 30-тина метри од куќата. Секоја соба е ...

Jovanovic – Rafailovici

Се наоѓа на 60 m од плажата во Рафаиловиќи. Располага со двокреветни студија. Секое студио поседува клима (вклучена во цената), кабловска ТВ, опремена кујна, фрижидер, апарат за кафе/чај, купатило, пешкири, ...

Tivoli – Rafailovici

Tivoli е една од првите куќи во Рафаиловиќи. Комплетно е реновирана 2016 година, но ја има сочувано својата автентичност. Поседува голем, ограден двор, со многу зеленило, маси и столчиња, како и скара која гостите ...

Vesna – Rafailovici

Рафаиловиќи е популарна туристичка дестинација во Црна Гора, познато по најубавата плажа на Будванска ривиера - Бечиќи, долга околу 2000 м, со песок и кристално чисто море. Будва е оддалечена 3,2 km, а до нејзе ...

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel