КАНАЛИ

ЛЕТО 2018

Ionian Alpha House – Kanali

Ionion Alpha се наоѓа  на  околу 250 метри од прекрасната плажа во Канали. Апартманите во куќата се со поглед на море

Margarita House – Kanali

Маргарита се наоѓа  на 50 метри од прекрасната плажа во Канали, располага со прекрасен голем двор со маслинови дрвја, простор со лулашки за играње на децата,  скара на отворено, летниковец за одмор.

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel