ХОТЕЛИ СОЛУНСКИ ЗАЛИВ

ЛЕТО 2020

Marialena Hotel ** – Nea Flogita

Marialena е мал, комфорен хотел, во близина на песочната плажа во Неа Флогита. Од Неа Мудања е оддалечен 6 km, 20 km од Неа Каликратија, 50 km од Солун. Хотелот нуди: бесплатен бежичен интернет, ресторан.

ЛЕТО 2020 /

10% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Mavridis Hotel *** – Nea Flogita

Marialena е мал, комфорен хотел, во близина на песочната плажа во Неа Флогита. Од Неа Мудања е оддалечен 6 km, 20 km од Неа Каликратија, 50 km од Солун. Хотелот нуди: бесплатен бежичен интернет, ресторан.

ЛЕТО 2020 /

10% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel Secret Paradise **** – Nea Kallikratia

Hotel Secret Paradise 4* е прилично популарен хотел во нашата земја. Го работиме со години наназад. Отворен преку целата година, сместен во живописното гратче Неа Каликратија, на само 30 км оддалеченост...

SALE

Ikos Oceania Hotel ***** – Nea Moudania

Луксузен хотел, изграден во модерен, медитерански стил. Составен е од главна седумкатна зграда  и 5 одделни згради во облик на амфитеатар. Оддалечен 2 км од Неа Моуданиа. Вкупно 290 соби.

ЛЕТО 2019 /

Попуст до 28.02.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel Alkyonis **+ – Nea Kallikratia

Мал, економичен хотел, карактеристичен по своето гостопримство. *Доколку се решите за услуга полупансион, вечерата е хотелот Secret Paradise 4*.  Хотелот содржи: надворешен базен, бесплатен бежичен интернет во целиот хотел, ...

НОВА ГОДИНА / ВЕЛИГДЕН 2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel