НЕА РОДА

ЛЕТО 2020

Aparthotel Lazaridis – Nea Roda

На околу 150 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода се наоѓа апартхотел Lazaridis со двокреветни и трокреветни студија (со фотелја на расклопување) на високо приземје, прв и втор кат. Сите сместувачки капацитети ...

ЛЕТО 2020 /

15% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Eleni – Nea Roda

Eleni е лоцирана во непосредна близина на строгиот центар, на само 50 метри од плажата во Неа Рода, веднаш над Maria Pashalidou. Располагаме со две 1/2+1 соби и еден четирикреветен апартман на прв кат. Собите имаат тераси со поглед на море...

ЛЕТО 2020 /

15% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Maria Pashalidou – Nea Roda

Maria Pashalidou е лоцирана во непосредна близина на строгиот центар, на само 20 метри од плажата во Неа Рода, на третиот крак Атос. Пред куќата е игралиште за деца. Во понуда се трoкреветни апартмани на прв и на...

ЛЕТО 2020 /

15% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel