АМУДИА

ЛЕТО 2020

Atanasi House – Amudia

Вила Атанаси се наоѓа во Амудиа, веднаш до вила Вагиа, на 50 метри оддалеченост од плажа. Вилата располага со две трокреветни студија, кои се наоѓаат на приземје, со балкон кој гледа према градина, и еден апартман...

ЛЕТО 2020 /

15% попуст

Повеќе

Vagia House – Amudia

Вила Вагиа се наоѓа на 50 m од плажа. Се наоѓа на почетокот на Амудиа, во мирно опкружување. Вилата се состои од студија за 3 лица и апартмани за 4 лица, опремени со сопствена кујна (опремена со основен прибор за готвење) ...

ЛЕТО 2020 /

До 15% попуст

Повеќе

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel