АЛБАНИЈА АПАРТМАНИ

ЛЕТО 2021

АЛБАНИЈА АПАРТМАНИ

IDI – Valona

Вила Idi располага со 1/3  студија, со опременa кујна, купатило, ТВ и WIFI. Дел од собите гледаат директно кон морето, страничен поглед на море и кон планина. Пред вилата има сопствен двор. Секоја соба располага ...

LIDA – Saranda

Вила Лида се наоѓа во Саранда, град во јужна Албанија, сместен покрај брегот на Јонското море.  Локацијата на оваа вила е на 70 метри оддалеченост од плажа и на само 5 минути пешачење до...

CAMELIA – Valona

Вила Camellia располага со 1/2 и 1/3  студија со опременa кујна, купатило, балкон, ТВ и WIFI. На покривот има голема заедничка тераса со поглед кон морето, каде можете да го поминете вашето...

DZOJ DZEJ – Ksamil

Студијата “Џој-Џеј” се одалечени на 400 метри од плажа, имаат убав двор и скара на располагање за гостите. Сите соби имаат комплетно опремена кујна со фрижидер, ...

Apartmani MARIO – Ksamil

Апартмани Марио се наоѓаат во Ксамил, град во јужна Албанија, на Јонското Море.  Локацијата на оваа вила е на 100 метри или 2-3 минути оддалеченост од плажа. Се наоѓа во близина на центарот на Ксамил. ...

ZACE – Ksamil

Вила Заче е оддалечена на 150 метри од плажа, во центарот на Ксамил, опружена со зеленило во дворот и срдечни домаќини. Сите соби имаат комплетно опремена кујна со ...

Ana – Ksamil

Вила Ана се наоѓа на 70м од градската плажа во Ксамил. Вилата располага со 1/3, 1/4 и 1/5 студија и апартмани. Поседува базен, кој во моментот е во изградба, кој за гостите на куќата ќе биде бесплатен за користење. ...

АLEKS – Ksamil

Куќата Алекс се наоѓа на само 50 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150 метри од центарот на Ксамил. Располага со трокреветни соби на приземје и на прв кат, опремени со сопствена ...

FABIO – Ksamil

Вила Fabio е оддалечена на 250 метри од плажа и на 100 метри од центарот. Сите соби имаат комплетно опремена кујна со фрижидер, тераса, ТВ… Бесплатно користење на клима уред, Wi-Fi, ...

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel