АЛБАНИЈА АПАРТМАНИ

ЛЕТО 2023

АЛБАНИЈА АПАРТМАНИ

IDI – Valona

Вила Idi располага со 1/3  студија, со опременa кујна, купатило, ТВ и WIFI. Дел од собите гледаат директно кон морето, страничен поглед на море и кон планина. Пред вилата има сопствен двор. ...

KLEON – Ksamil

КЛЕОН е нова куќа која се наоѓа на само 100 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 100 метри од центарот на Ксамил. Pасполага со двокреветни соби со дополнително легло, ...

АLEKS – Ksamil

Куќата Алекс се наоѓа на само 50 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150 метри од центарот на Ксамил. Располага со трокреветни соби на приземје и на прв кат, опремени со сопствена ...

UJVARA – Ksamil

Ујвара се наоѓа на 200 метри од прекрасната плажа Bora Bora и на околу 100 метри од центарот на Ксамил. Располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија на кат, опремени со...

CAMELIA – Valona

Вила Camellia располага со 1/2 и 1/3  студија со опременa кујна, купатило, балкон, ТВ и WIFI. На покривот има голема заедничка тераса со поглед кон морето, каде можете да го поминете вашето...

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel