Trypiti House -Trypiti, Athos

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

20 метри

Грција

Халкидики>Атос>Трипити

20% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 13.03.2020

10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.05.2020

Куќата Трипити се наоѓа во мирниот дел на полуостровот Атос во непосредна близина на хотелот “Alexandros Palace 5*”. Доколку сакате да сте изолирани додека сте на одмор, далеку од гужва и бучава, тогаш е вила Трипити вистински избор. Дворот е убаво уреден со излез на песочната плажа низ подземен премин под патот. Во задниот дел на дворот е скара и маслиник. Поседува и покриен паркинг за гостите. Прв супермаркет е во Неа Рода на околу 2,5 km пред Трипити.

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

02.07.-10.07. (8) 1/3 APARTMAN – 399€
10.07.-17.07. (7) 1/3 APARTMAN – 379€

СЛИКИ И УСЛОВИ

Напомени 
  • БЕБЕ ДО 1 ГОД МОЖЕ ДА ДЕЛИ КРЕВЕТ СО РОДИТЕЛИТЕ. ДЕЦА ПОСТАРИ ОД 1 ГОД МОРААТ ДА ИМААТ СОПСТВЕН КРЕВЕТ!
  • Користење на климата вклучено во цената
  • Пешкирите вклучени во цената
  • WI-FI  – вклучен во цената.
  • АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ПОРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Tаксата за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).     

     

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

 

    

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Sokol *** – Borovets

Assa Maris Hotel **** – Agios Nikolaos, Sithonia

Sousouras 1 ex Doctor’s – Hanioti, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel