Hotel Toroni Blue Sea **** - Toroni

ЛЕТО 2020

Услуга

НВ

Оддалеченост од плажа

0 метри

Грција

Халкидики>Ситонија>Торони

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАН ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2019

Хотелот е оддалечен 1 км од Порто Куфо и 15 км од Неос Мармарас. Мал хотел на преубавата песочна плажа во Торони. Содржина: пространи и удобни соби, ресторан, бар, базен, интернет, паркинг, теретана, сеф на рецепција, детски базен и игралиште, се некои од содржините на хотелот. Лежалките и чадорите се со доплата. Во близина се дуќани, кафетерии и таверни. Подобен за семеен одмор. Вкупно 45 соби опремени: балкон, фен, фрижидер, клима, мини-бар (со доплата), сателитска ТВ, телефон. 

 

Хотелот го задржува правото на измена на цените без претходно известување!
*Ве молиме, секогаш проверете ја цената директно во агенција

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30%. Останатиот дел се доплаќа мин. 21 ден пред поаѓање.

 

Цените се во ЕУР, плаќањето задолжително во денарска противвредност по курс 1 ЕУР = 62 МКД!

Во цената не е вклучена таксата за престој, се плаќа во хотелот!

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel