Sun Beach Hotel *** - Platamona

ЛЕТО 2018

Локација

Помеѓу Неи Пори и Платамона
Услуга НВ

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Олимпска Регија>Хотели

ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2018

Помал хотел сместен на песочната плажа помеѓу Неи Пори и Платамона. Реновиран е 2010 г. и има вкупно 88 соби.

Содржи базен, бесплатен интернет, паркинг, сеф со доплата, лежалки со доплата, базен за деца и игралиште, 2 бара и ресторан, спортови на вода.

Собите имаат балкон, фен, фрижидер, централна клима, сателитска ТВ, телефон.

*Прилагоден за лицата со попречена мобилност

СЛИКИ И УСЛОВИ

4 days before the arrival 30% payment of the agreed stay.
1 – 3 days before the arrival 50% payment of the agreed stay.
Non Show 70% payment of the agreed stay.

 такса за престој се плаќа на лице место

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel