Stelios House - Jerisos, Athos

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

250 метри

Грција

Халкидики>Атос>Јерисос

10% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 13.03.2020

5% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 01.05.2020

Куќата е оддалечена околу 250 m од плажата, во непосредна близина на црквата. Ја одликуваат комфорни студија  и апартмани со комплетно опремени кујни (со елек. шпорет и голем фрижидер со замрзнувач). Сите апартмани се опремени со трпезариска маса и столичиња, а на пространите тераси со гарнитура за седење. Љубезната сопственичка знае српски па и комуникацијата ќе ви биде олеснета. На улицата пред куќата е дозволено паркирање.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Напомени 
  • две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
  • Користење на климата вклучено во цената
  • Пешкирите вклучени во цената
  • WI-FI  – вклучен во цената.
  • АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ПОРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

ЗА ВАЛИДНА РЕЗЕРВАЦИЈА БЕЗ ПОПУСТ Е ПОТРЕБНА УПЛАТА ОД МИН. 40% ОД ВКУПНАТА СУМА ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР=62 ДЕН. ОСТАНАТИОТ ДЕЛ СЕ ДОПЛАЌА  НАЈДОЦНА МЕСЕЦ ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Lion **** – Borovets

Corfu Senses Hotel *** – Ag. Ioanis Peristeron, Corfu

Panajotis – Stavros, Strimonikos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel