Smeraldo House - Nea Vrasna

ЛЕТО 2019

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

150 метри

Грција

Залив Стримоникос>Неа Врасна

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 01.06.2019

50% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 02-12.06.2019

40% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 12-22.06.2019

Се наоѓа на околу 150 m oд плажа и 300 m oд Аспровалта. Неодамна изградена и можеби е една од најубавите во Неа Врасна. Ја краси убаво уреден двор со фонтана, летниковац со гарнитура за седење. Студијата се комфорни, внимателно уредени и опремени. Поседува и рецепција, а паркирањето е можно на улица пред куќата.

ГАЛЕРИЈА

Напомени 

 – 2 деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете од 0-3 год може да дели кревет со родителите.
– Цената вклучува користење на клима и WI-FI 

Курс 1 еур = 62 ден
ВАЖНО!
Од 01.01.2018 год. започнува да се наплаќа такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс). Износот се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel