Sakis House - Polihrono

ЛЕТО 2019

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од море

80 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Полихроно

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 01.06.2019

50% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 04-14.06.2019

Се наоѓа во центарот на Полихроно, на околу 80 m oд плажата, на идеална позиција на 100-тина метри од рестораните, таверните, пицериите, продавниците, а сепак гостите можат да уживаат во мир и тишина. Куќата е реновирана за сезоната 2018. Студијата се модерно опремени, имаат тераса со гарнитура за седење, клима, LCD телевизор. Куќата поседува ограничен број на паркинг места (три), кои се на барање, со доплата од 3 евра на ден (доплата се прави во агенција со резервација).

ГАЛЕРИЈА

 -Услови за деца во студио/ апартман • две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
– Користење на климата вклучено во цената.
-Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ РАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Важно! Боравишна такса од 0,5 еур на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место!

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel