Royal Paradise Beach Resort & Spa ***** - Potos, Tasos

ЛЕТО 2020

Услуга

ВВ / HB

Оддалеченост од плажа

на плажа

Грција

Острови>Тасос

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАНИ 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2020

Royal Paradise Beach Resort & Spa се наоѓа во Потос, 45 km oд Лименас. Мал, луксузен хотел, на убава песочна плажа /лежалки и чадори бесплатни/, составен од помали, трокатни згради, во пријатно опкружување. Нуди: базен со морска вода, со спасители, спа центар со внатрешен базен со морска вода, сауна, џакузи, бесплатна теретана, спа бар /вода и чај бесплатни/, козметички третмани и масажи, интернет, паркинг, детски базен со морска вода, игралиште, 2 ресторана, 2 бара, бадминтон, шах, пинг понг, тенис и спортови на вода со доплата, анимација 1-3 пати неделно. Во спа центар дозволен влез за постари од 16 год.

Вкупно 77 соби: Doubles GV or MV/SV (~28 m2), Doubles Superior SV (~33 m2),  Doubles Royal SV (~28 m2), Doubles Deluxe SV (~34 m2), Doubles Deluxe 4 pax SV (~34 m2), 2 Suites SV (~54 m2), 2 Suites Deluxe SV (~62 m2), 1 Suite VIP SV (~70 m2), опремени со: LCD TV 26″ (SAT TV), мини бар, сеф, интернет, клима, телефон, фен, балкон, комарници, сушара на балкон, на барање избор на перница, душек Cocomat, во суитите кафемат.

 

ROYAL PARADISE POTOS 30.04

Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!

СЛИКИ И УСЛОВИ

2020
No fee is charged for cancellation prior 15 days from the estimated arrival date.
For cancellations from 14 to 1 days prior arrival there is a charge of a 50% of the total accomodation cost.
No Show or earlier departure from the scheduled accommodation will be charged 100% of the total accomodation cost.
+ реални административни и банкарски трошоци

 

За валидна резервација  е потребна уплата од мин 25% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа: 25% до 31.05.2020 /односно последен работен ден/ а 50% најдоцна 25 дена пред пристигнување.

Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа според категоризација на објектот, на лице место, на рецепција.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel