Platon Beach Hotel ** - Olympic Beach

ЛЕТО 2018

Локација

На пешачката зона

Оддалеченост од плажа

30 метри

Грција

Олимпска Регија>Хотели

ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2018

Мал хотел, сместен на самиот морски брег во Олимпик Бич. Вкупно 45 соби.

Нуди мал, затворен базен, бесплатен, бежичен интернет, паркинг, конференциска сала, сеф, лежалки со доплата, бар и ресторан. Во близина е детско игралиште.

Собите имаат балкон, фен, фрижидер, клима, сателитска ТВ и телефон.

Дозволен престој за домашни миленици.

СЛИКИ И УСЛОВИ

2018 Cancellation policy
More than 3 days prior to arrival = no penalty
From 2 to 1 days prior to arrival= 1st night to be charge (applies to all non-show bookings)

 такса за престој се плаќа на лице место

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel