Panorama Resort **** - Bansko

ЛЕТО 2019 / ЗИМА 2019/20 БАНСКО

Услуга

НВ / FB

Локација

1100 м од гондолата

Bugarija

Bansko

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – НОЕМВРИ

20% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 30.11.2019

*Попустот важи и за период на Нова година, како и за новогодишна вечера!

7=6, 14=12, 21=18 ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ОД 01.12.2019 – 31.03.2020

АКЦИЈА 6=5 ГРАТИС НОЌ ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ОД 01.12.2019 – 20.12.2019 И ОД 12.01.2020 – 18.03.2020

АКЦИЈА 5=4 ГРАТИС НОЌ ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ОД 09.03.2020 – 31.03.2020

*Гратис ноќ е за ден со пониска цена

ДОЗВОЛЕНА КОМБИНАЦИЈА НА ПОПУСТИТЕ

*Важи и за период на Нова година

Panorama сe наоѓа во областа  Sv. Ivan Rilski во Банско, на 800 м од гондолата и 1,6 км од центарот на Банско. Од хотелот се протега преубав поглед на планината Пирин и ски центарот Банско. Хотелот нуди теретана, внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, трансфер до гондолта во зимските месеци, италијански ресторан, лоби бар, паркинг, бежичен интернет, ски остава, лифт. Собите имаат: мини бар, фен, телефон, кабловска ТВ.

 

Пријавувањето е од 14:00-20:00 часот, а одјавувањето од 08:00-12:00 часот

ЦЕНОВНИК ЗИМА 2019 / 2020

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање по лице на база полупансион, бесплатно користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, теретана, детско катче, бежичен интернет во целиот хотел, трансфер до гондолата /распоред на рецепција/,  анимација за деца, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Провери расположивост

Слични понуди

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel