Olympios Zeus Hotel *** - Plaka Litochoro

ЛЕТО 2020

Услуга

НВ / Light All inclusive

Оддалеченост од плажа

50 метри

Грција

Олимпска Регија>Хотели

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАН ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2019

Комплексот е во камп стил, сместен на самиот морски брег. Приземни куќички со сите потребни содржини, вкупно 100.

Комплексот нуди базен, интернет, паркинг, лежалки со доплата, бар, пицерија и ресторан, 2 терени за кошарка, 2 за мини-фудбал, одбојка на плажа.

Собите имаат балкон, фен, фрижидер, сеф, клима, телефон. ТВ.

 

Хотелот го задржува правото на измена на цените без претходно известување!

*Ве молиме, секогаш да ја проверите цената директно во агенција

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30%. Останатиот дел се доплаќа мин. 21 ден пред поаѓање. Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден.

 

 такса за престој се плаќа на лице место

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Dolce Attica Riviera Hotel **** – Atika

Hotel Protessialos ***– Nea Anchialos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel