Olympion Melathron Hotel & Bungalows *** - Platamonas, Pieria

ЛЕТО 2020

Услуга

НВ

Оддалеченост од плажа

100 метри

Грција

Олимпска Регија>Хотели

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАНИ 30-35% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2020

Мал хотел во пријатно опкружување, со комфорни соби и квалитетна услуга. Во понуда се 22 соби.

Нуди базен, бесплатен интернет, паркинг, лежалки со доплата, бар, ресторан.

Собите имаат балкон, фен, фрижидер, сеф со доплата, клима, интернет

Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50%, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 ден пред поаѓање.

Такса за престој се плаќа на лице место, по сместувачка единица на ден и зависи од категоризација на објектот.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Vangelis – Leptokarija, Pieria

Danaide Resort 4* Superior – Puglia

Hotel Aristotelis ** – Fourka, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel