Oasis House - Asprovalta

ЛЕТО 2019

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

30 метри

Грција

Залив Стримоникос>Аспровалта

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 08.06.2019

40% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 12-22.06.2019

Се наоѓа на пешачката зона во Аспровалта во централниот дел на летувалиштето, оддалечена околу 30m од плажата. Делумно е  реновирана, со слаткарница / пицерија на приземјето, каде што гостите кои престојуваат во куќата имаат специјален попуст.

Тип на сместување:
1/2 studio – во една просторија чајна кујна и 1 брачен кревет или 2 единечни кревети.
1/3 studio – во една просторија чајна кујна и 1 брачен кревет и 1 единечен кревет.
1/4 apartman – во една просторија кујна и канабе кое се развлекува во брачен кревет, a во другата просторија брачен кревет.

1/4+1 apartman –  во една просторија кујна со канабе кое се развлекува во брачен кревет и фотелја на развлекување, a во другата просторија брачен кревет.
СОДРЖИНА НА КУЌАТА: WI-FI, кафе бар
СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило, LCD TV, решо, балкон, Wi-Fi

ГАЛЕРИЈА

Напомени 

Цената вклучува користење на интернет, клима и пешкири.

Две деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете до 3 год може да престојува без сопствен кревет

Курс 1 еур = 62 ден

ВАЖНО!

Од 01.01.2018 год. започнува да се наплаќа такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс). Износот се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel