Nestor Hotel **** - Agia Napa, Kipar

ЛЕТО 2020

Услуга

HB / All

Оддалеченост од плажа

200 m

Кипар

Аја Напа

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАНИ 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2020

Хотелот се наоѓа во Лиманаки, Аја Напа, 250 m дo центарот на градот, 30 m до автобуската станица, 50 km од аеродромот. Реновиран 2014-2015. Го чини зград од 6 ката. Нуди 2 лифта, елегантни соби, базени, детски базен и игралиште, теретана, спа центар, менувачница, паркинг, фризер, рент а кар. На неколку минути до песочната плажа. Многубројните ресторани, барови, продавници и ноќни клубови се во непосредна близина. Идеален за семеен одмор. Вкупно се 206 соби во понуда: Double Superior for single MV/SSV/SV (~21 m2), Double Superior MV/SSV/SV (~21 m2), Family Superior (~24 m2), Doubles Deluxe SV (~22 m2), Doubles Deluxe for single SV (~22 m2), Suites Junior SV (~29 m2). Сите соби се опремени со клима, телефон, балкон, радио, SAT TV, фен, Wi-Fi, мини фрижидер (на барање), LCD TV 32 инча, сеф, прибор за чај/кафе. Помошен кревет е на расклопување.

*Прилагоден за лица со попречена мобилност

 

ЛИНК ЗА КОМПЛЕТЕН ЦЕНОВНИК

 

*Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Corfu Residence Hotel **** – Nissaki, Corfu

Palazzo di Zante Hotel & Water Park **** – Vasilikos, Zakintos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel