Lito Hotel *** - Ixia, Rhodes

ЛЕТО 2019

УСЛУГА

BB / HB / ALL

Оддалеченост од плажа

20 метри

Грција

Острови>Родос>Хотели

ЦЕНИ ЛЕТО 2019 СО ВКАЛКУЛИРАН ПОУСТ ДО 25% ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2019

ПОБАРАЈТЕ ПАКЕТ ЦЕНА СО АВИО БИЛЕТ ОД СОЛУН

Хотелот е сместен на западниот брег, во градот Иксија, на 4 km оддалеченост од градот Родос. Нуди комфорни соби, базен, ресторан и 2 бара. Во близина се многубројните продавници, ресторани и ноќни клубови. 2017/18 реновирани се собите, нови маси и столови во ресторанот и во барот покрај базенот, нови лежалки покрај базенот, реновирана кујна, нови рутери за брз интернет. Камчеста плажа е на 20м од хотелот, лежалките и чадорите се бесплатни, а пешкирите со депозит. 

 

Во понуда се 96 соби: Double Rooms (~15-20 m2). Во собите: клима, телефон, бежичен интернет, телевизор 32″, сателитска ТВ, ел. сеф (со доплата), мини фрижидер, фен, балкон.

 

*Прилагоден за  лица со пречки во движење

ЦЕНОВНИК ЛЕТО 2019 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.

 

*Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!

*Секогаш проверете ја цената директно во агенција

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За резервација е потребна уплата од 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 21 ден пред поаѓање.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel