Lagomandra Beach Hotel **** - Akti Lagomandra

ЛЕТО 2019

Услуга

НВ

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2018

Хотелот припаѓа на комплексот Lagomandra Resort. Сместен е на една од најубавите песочни плажи на Ситонија. Поголемиот број на собите се реновирани. Вкупно 120 соби.

Содржи:

 • надворешен базен
 • бесплатен интернет во целиот хотел
 • паркинг
 • 2 мини-маркета
 • Спа центар во соседниот хотел
 • лежалки со доплата
 • детски базен, клуб и игралиште
 • 2 бара
 • 2 ресторана
 • одбојка на плажа, спортови на вода
 • анимација

Соби:

 • сеф
 • балкон
 • фен
 • фрижидер
 • клима
 • сателитска ТВ
 • телефон

ЦЕНОВНИК ЛЕТО 2019 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2018

 

Хотелот го задржува правото на измена на цените без претходно известување!

*Ве молиме, секогаш проверете ја цената директно во агенција

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цените се во ЕУР, плаќањето задолжително во денарска противвредност по курс 1 ЕУР = 62 МКД!

Во цената не е вклучена таксата за престој, се плаќа во хотелот!

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Sousouras 1 ex Doctor’s – Hanioti, Kassandra

Strimon Garden Hotel ***** – Kyustendil

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel