Hotel Kriopigi **** - Kriopigi, Kassandra

ЛЕТО 2019

Услуга

HB / All

Оддалеченост од плажа

800 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 25.05.2019

Вкупно 150 комфорни соби

Содржини:

 • бесплатен интернет
 • базен
 • надворешно џакузи
 • менувачница
 • мини-маркет
 • сувенирница
 • конференциска сала
 • сеф на рецепција /со доплата/
 • сауна
 • теретана
 • детски базен, клуб и игралиште
 • бар покрај базенот
 • ресторан
 • кошарка, пикадо, пинг понг
 • билијар со доплата
 • анимација за деца и грчко вече еднаш неделно

Соби:

 • балкон
 • фен
 • клима
 • фрижидер
 • сателитска ТВ
 • телефон

ЦЕНОВНИК ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 25.05.2019

Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!
*Ве молиме, секогаш проверете ја цената директно во агенција

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За резервација е потребна уплата од 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 21 ден пред поаѓање.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel