Konstantin Beach Hotel *** - Alykes

ЛЕТО 2020

Услуга

All inclusive

Оддалеченост од плажа

0 метри

Грција

Острови>Закинтос>Хотели

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАНИ 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2019

Konstantin Beach Hotel 3+* се наоѓа во регија Аликес, на 16 km oддалеченост од градот Закинтос. Хотелот е на самата камчесто-песочна плажа, на одредени места карпеста, но со песочен влез во морето. Лежалките и чадорите се бесплатни за гостите на хотелот. Хотелот нуди: паркинг, бежичен интернет на јавните површини, надворешен базен со џакузи, детски базен, детско игралиште, ресторан, бар.

 

Во понуда се 48 соби: Double Rooms (~20 m2), Triple Rooms (~30 m2), Quadruple Rooms (~40 m2). Опремени се со: сателитска ТВ, клима (со доплата на лице место), сеф, мини фрижидер, телефон, фен, балкон. Постелнината и пешкирите се заменуваат два пати неделно.

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 денари. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 ден пред поаѓање. За уплата на целата сума со резервација, следува дополнителен попуст.

 

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. Висината зависи од категоризација на објектот.

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel