Kassandra Palace Hotel ***** - Kriopigi, Kassandra

ЛЕТО 2019

Услуга

НВ / FB

Оддалеченост од плажа

0 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

15% ВКАЛКУЛИРАН ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.05.2019

Хотелот е сместен во преубава градина, со многу зеленило на самиот морски брег. Оддалечен е 1,5 км од Криопиги, 7 км од Калитеа и 9 км од Ханиоти. Вкупно 260 соби.

Содржи:

 • откриен базен
 • Спа центар за лица постари од 16 г /базен, џакузи, козметички салон, сауна, теретана, амам, масажа и третмани за лице и тело/
 • превоз до Криопиги
 • интернет
 • менувачница
 • паркинг
 • мини-маркет
 • конференциска сала
 • лежалки и пешкири бесплатно
 • детски базен, мини-клуб и игралиште
 • 2 бара
 • ресторан и таверна
 • пинг-понг, тенис

Соби:

 • сеф
 • балкон
 • фен
 • фрижидер
 • клима
 • мини-бар
 • радио
 • сателитска ТВ
 • телефон

ЦЕНОВНИК ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.05.2019

 

*Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За резервација е потребна уплата од 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 21 ден пред поаѓање.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel