Karamavros - Pefkohori

ЛЕТО 2019

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

150 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Пефкохори

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 08.06.2019

Се наоѓа на главната улица, на околу 150 m oд плажата. Има убаво уреден двор, полн со зеленило и цвеќе за целосно уживање на гостите. Терасите од апартманите се со поглед на оваа зелена оаза. Апартманите имаат спална и дневна соба со опремена чајна кујна и кревет на развлекување. Идеална е за семејства со деца. Секој апартман има купатило со туш кабина, ТВ, Wi-Fi интернет, пешкири и клима уред, користењето е вклучено во цената. Има сопствен паркинг во дворот.

СЛИКИ И УСЛОВИ

  • -Услови за деца во студио/ апартман • две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
    – Користење на климата, WI-FI интернетот и пешкирите се вклучени во цената.
    -Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗАРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

ВАЖНО!

Од 01.01.2018 год. се наплаќа такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс). Износот се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel