Irini House - Golden Beach, Tasos

ЛЕТО 2019

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

250 метри од првата плажа
450 метри од Голден Бич

Грција

Острови>Тасос

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 08.06.2019

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 15 НОЌИ – ОД 07.06-22.06.2019 1/3 СТУДИО 300 ЕВРА, 1/4 СТУДИО 325 ЕВРА

40% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 12.06-22.06.2019

Вилата, опкружена со бујна вегетација на мирна и тивка локација е оддалечена околу 300 m од првата помала плажа и околу 500 m од плажата Голден Бич. Се наоѓа на благо возвишување и од терасите има единствен поглед кон морето. Сите студија имаат поглед кон морето.

 

*Напомена: Секое лице во студио мора да поседува сопствен кревет, вклучувајќи ги и децата!

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Напомени 

  • Секое дете во студиото мора да поседува сопствен кревет!
  • Користење на клима и користењето на пешкирите се вклучени во цената.
  • Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ПОРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Курс 1 еур = 62 ден

ВАЖНО!

Од 01.01.2018 год. започнува да се наплаќа такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс). Износот се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel