Irini House - Аспровалта

ЛЕТО 2019

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

70 метри

Грција

Залив Стримоникос>Аспровалта

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 01.06.2019

50% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 02-12.06.2019

40% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 12-22.06.2019

Се наоѓа во улица која излегува на шеталиштето, на околу 70 m од плажата. Во близината е голем бесплатен паркинг. Студијата и апартманите се комфорни, добро опремени со се неопходно

СЛИКИ И УСЛОВИ

Напомени 

Цената вклучува користење на интернет и пешкири. Климата се доплаќа 3 € по ден.

Две деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете до 3 год може да престојува без сопствен кревет

Курс 1 еур = 62 ден

ВАЖНО!

Од 01.01.2018 год. започнува да се наплаќа такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс). Износот се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel