Ionian Theoxenia Hotel **** - Kanali

ЛЕТО 2018

Услуга

BB

Оддалеченост од плажа

80 метри

Грција

Јонски Брег>Канали

10% ПОПУСТ ЗА 50% УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2018

Ionian Theoxenia Hotel е нов хотел изграден на само 80 м од плажата во Канли.

Пространи соби со големи балкони, преубав поглед кон морето, модерно опремен, со централно ладење, LCD TV со сателитски програми, кујна, мини-бар, WiFi.

Хотелот нуди бар, просторија за појадок, базен, базен за деца, терени за тенис и кошарка, теретана, паркинг…

СЛИКИ И УСЛОВИ

Таксата за престој се плаќа на лице место.

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Apart-hotel Lucky ***** – Bansko

Mistral House – Kalithea

Chrousso Village Hotel **** – Paliouri, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel