Vila Ilias - Golden Beach, Tasos

ЛЕТО 2019

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

200 метри

Грција

Острови>Тасос

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА СМЕНА ОД 07.06-22.06.2019 1/4 АПАРТМАН 380 ЕВРА

40% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 12.06-22.06.2019

Вилата е оддалечена околу 200 m од плажата Голден Бич. Луксузно опремени апартмани на приземје и 1. кат, се состојат од дневна соба со потполно опремена кујна, спална соба, ТВ, клима уред и балкон. Некои имаат и страничен поглед кон морето. Во прекрасно уредениот двор на гостите на располагање им е ѕидана скара.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Напомени 

  • Услови за деца во студио/ апартман • две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
  • Користење на клима и користењето на пешкирите се вклучени во цената.
  • Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ПОРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Курс 1 еур = 62 ден

ВАЖНО!

Од 01.01.2018 год. започнува да се наплаќа такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс). Износот се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel