Hotel Iceberg **** - Borovets

ЗИМА 2018 / 2019 БОРОВЕЦ

Услуга

услуга BB / HВ

Локација

150 m од ски станица

Bugarija

Borovec

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДА 31.10.2018

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2018

НЕ Е ДОЗВОЛЕНА КОМБИНАЦИЈА СО ДЕН ГРАТИС!

за престој од 7 ноќи, 1 ноќ бесплатно во период од 15.01.2019 – 28.01.2019

за престој од 7 ноќи, 1 ноќ бесплатно во период од 05.03.2019 – 31.03.2019

Хотел Iceberg е сместен на извонредна локација, во срцето на Боровец. Од хотелот се протега величенствен поглед на ски центар. Содржи 104 сместувачки единици на 7 ката.

Хотелот содржи:

 • ресторан
 • бар
 • базен, сауна, теретана, џакузи
 • ски остава
 • паркинг /со доплата/
 • тераса и градина
 • детски клуб и игрална
 • ноќен клуб
 • пинг понг и билијар
 • менувачница
 • интернет во целиот објект
 • лифт
 • продавници

Собите содржат:

 • купатило со туш
 • фен
 • телефон
 • кабловска ТВ
 • мини-бар
 • *Прилагоден за лица со попречена мобилност

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

1 ноќевање по лице/соба на база ноќевање со појадок, бесплатно користење на базен, теретана, џакузи

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Apart – Hotel Petridis – Pefkohori, Kassandra

Kastro Maistro *** – Ag. Ioannis

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel