Hot Springs Medical & Spa Hotel **** + - Banya Bansko

WELLNESS & SPA БУГАРИЈА

Услуга

услуга HВ

Локација

5,1 км од Банско

Bugarija

Banya Bansko

15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ 5+ НОЌЕВАЊА

10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 3 ИЛИ 4 НОЌЕВАЊА

Хотелот се наоѓа во с. Бања (област Разлог), село познато по своите термални извори па и хотелот ги користи минералните води во Wellness & SPA центарот. 
Сите соби и апартмани се елегантно декорирани и дизајнирани. Хотелот има 138 пространи соби кои се различни по изглед, а најмалите се 25 м2. Сите соби и апартмани се опремени со: 

  • Телевизор
  • Телефон
  • Жичен и бежичен интернет
  • Сеф
  • Мини бар

РЕДОВЕН ЦЕНОВНИК 2019

 

*Хотелот го задржува правото на промена на цени без претходно известување

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува: 

1 ноќевање по лице на база полупансион, користење на спа центар /внатрешни и надворешни базени, турски амам, парна бања, финска сауна, био сауна, иглу и ледена фонтана, дождовна прошетка, тепидаријум, лаконијум/, теретана, паркинг, бежичен интернет, туристичка такса

За резервација е потребна уплата од мин. 50% со резервација а останатиот дел се доплаќа мин. 15 дена пред пристигнување!

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel