Grecotel Club Marine Palace & Suites ****+ - Panormo, Crete

ЛЕТО 2019

УСЛУГА

ALL

Оддалеченост од плажа

0 метри

Грција

Острови>Крит>Хотели

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАН ПОПУСТ ДO 35% ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 09.07.2019

ПОБАРАЈТЕ ПАКЕТ ЦЕНА СО АВИО БИЛЕТ ОД СОЛУН

Grecotel Club Marine Palace & Suites се наоѓа во центарот на Панормо, 25 km од Ретимно, 59 km од аеродромот во Ираклион. Комплекс со невообичаен дизајн, стилски опремен ентериер и преубав поглед на море – идеален за опуштен одмор. Нуди комфорни соби, разновидни ресторани и барови, базени /1 со морска вода, 3 со слатка вода, таласо греан со морска вода внатрешен со доплата/, воден парк, интернет, продавници, детски клуб, спа центар, бунгалови кои ги опкружуваат големите базени. Хотелскиот комплекс излегува на 2 песочни ували, каде што се лежалките, чадорите и пешкирите бесплатни.

 

Во понуда се 375 соби од кои се 194 бунгалови:  Double Rooms GV/SSV/SV (~26 m2), Double Bungalows GV/SV/SSV (~26 m2), Family Rooms Open Plan SSV (~35 m2), Family Rooms MB GV (~35 m2), Family Rooms SSV/SV (~35 m2), Family Bungalows GV/SSV/SV (~35 m2), Suites Family Bungalows First Row/SSV (~45-48 m2), Suites Family Bungalow Marine Suites/Pool/GV (~45-48 m2), Studios Marine Suites/GV (~25 m2), Family Apartments Marine Suites /Pool/GV (~70-73 m2), Suites Bungalow Deluxe Marine Suites/Jacuzzi/SSV (~60 m2), Maisonettes MB (~40-45 m2).  Нов комплекс од 50 соби, сместени околу водениот парк: Doubles Casa Marine (~20-25 m2), Family Maisonettes Casa Marine (~40-45 m2), Suites Family Casa Marine (~40-45 m2).  Собите се опремени со: клима, фрижидер, сателитска ТВ, телефон, сеф, стерео Hi-Fi/CD-pleyer, фен, балкон. Мини бар е на барање и со доплата.

 

*Прилагоден за лица со пречки во движење

ЦЕНОВНИК ЛЕТО 2019 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 09.07.

 

*Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!

*Секогаш проверете ја цената директно во агенција

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За резервација е потребна уплата од 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 21 ден пред поаѓање.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel