Flower House & Bungalows - Toroni

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

40 м / 120 м од плажа

Грција

Халкидики>Ситонија>Торони

20% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 30.06.2020, ЗА ПРЕСТОЈ ДО 18.07.2020

15% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 30.06.2020, ЗА ПРЕСТОЈ ОД 19.07.- 23.08.2020

10% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 30.06.2020, ЗА ПРЕСТОЈ ОД 24.08.2020 ДО КРАЈОТ НА СЕЗОНАТА

Flower House cе наоѓа на само 40 m oд брегот во преубав двор. Идеална за семеен одмор со скара во дворот и чистење на половина од престојот. Сите апартмани имаат SAT TV и клима вклучена во цената, интернет и паркинг.

 

Во дворот, на околу 120 m позади куќата се наоѓаат бунгаловите Flower. На приземје, со убави, пространи балкони, кујна делумно одделена од делот за спиење со француски и класичен кревет или два француски кревети. Чистење е на секој 3 дена. Сите имаат TV, интернет и клима вклучена во цената, како и паркинг.

 

ГАЛЕРИЈА

 За резервација без попуст потребна е уплата од 40% со резервација, а останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Такса за престој, во висина од 0,5 евро по сместувачка единица се плаќа на лице место пред влегување во објектот.

 

*Гратис одмор подразбира дека ако сте ја платиле целата сума во готово со резервација нпр. за 4 лица за било која смена и во траење од 10 ноќи, ќе добиете гратис одмор од 10.05. за 4 лица и траење од 10 ноќи некаде на Ситонија, од капацитетите на организаторот. Точната куќа и место ќе ја знаете 7 дена пред поаѓање. Ваучерот може да го подарите некому, доколку Вие не сте во можност да патувате во тоа време.

 

Политика на откажување на резервацијата од страна на патникот:

До 45 дена пред поаѓање – административни трошоци во висина од 5%

44 – 30 дена пред поаѓање 10%

29 – 20 дена пред поаѓање 20%

19 – 15 дена пред поаѓање 40%

14 – 10 дена пред поаѓање 80%

9 – 6 дена пред поаѓање 90

5 – 0 дена пред поаѓање или во текот на престој 100%

Промена на датумот на патување, сместувачката единица или објектот ќе се смета како откажување од патување.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Nikas – Parga, Jonski Breg

Tosca Beach Hotel **** + – Kavala

Indigo Inn Hotel **** – Hersonissos, Crete

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel