Apart-hotel Filiko I - Amuljani

ЛЕТО 2019

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

200 метри

Грција

Острови>Амуљани

15% ПОПУСТ ЗА СМЕНА 12.06-22.06.2019

Куќата се наоѓа во централниот дел на Амуљани, на околу 200 m од плажата Galini и од плажата Limanaki.
Изгледот и амбиентот на куќата оставаат впечаток на традиционална грчка кеќа. Фасадата украсена со камен, градина со зеленило, гарнитура за седење, летниковец и скара, ја дополнуваат содржината на куќата. Составена од пространи студија, апартмани и дуплекси, грижливо уредена. Поради разновидниот избор на сместувачки единици, идеална е како за семејства со деца, така и за поголеми друштва. Во составот е и рецепција. Се наоѓа во мирниот дел на островот, во непрометна улица, така да паркингот пред нејзе или во близина не е проблем.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Напомени 

Услови за деца во студио/ апартман две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
Користење на климата и пешкирите вклучено во цената.
Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗАРАДИ ТЕХНИЧКИ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Курс 1 еур = 62 ден

ВАЖНО!

Од 01.01.2018 год. започнува да се наплаќа такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс). Износот се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

Побарај понуда

Можеби Ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel