Fanis - Hanioti

ЛЕТО 2019

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

80 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Ханиоти

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 01.06.2019

50% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 04-14.06.2019

Се наоѓа во центарот на Ханиоти, оддалечена околу 80 m oд плажата. Ја карактеризира идеална локација, близина на плажата, во срцето на градот, недалеку од главниот плоштад. Отспротива е пекарница, a во близина мини маркет, таверни, ресторани на брза храна, пицерија, слаткарница… Куќата содржи студија и апартмани за 3-5 лица со опремеи кујни (мини шпорет), купатила и пространи тераси со гарнитури за седење. Делумно е реновирана минатата сезоната. Паркирање е можно на јавен паркинг.

ГАЛЕРИЈА

Напомени 

-Услови за деца во студио/ апартман • две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
– климата е вклучена во цената
-Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ РАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Курс 1 еур = 62 ден

ВАЖНО!

Од 01.01.2018 год. започнува да се наплаќа такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс). Износот се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel