Evereden Beach Resort **** - Anavyssos, Atika

ЛЕТО 2020

УСЛУГА

BB / HB

Оддалеченост од плажа

на плажа

Грција

Атика

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАНИ 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2020 + НВ = ВВ

Evereden Beach Resort Hotel 4* се наоѓа во местото Анависос на 47 km oддалеченост од Атина. Хотелот е комплетно реновиран во период на 2018 / 19 година. Нуди: бесплатен паркинг, „Room Service„ со доплата, бесплатен интернет на јавните површини, конференциска сала, два надворешни базени, од кои еден е голем а друг мал, спа центар со внатрешен базен, на песочната плажа бесплатни лежалки и чадори, детско игралиште, ресторани и барови. Вкупно во понуда се 260 сместувачки единици: Doubles Deluxe & Doubles Deluxe SV (~27 m2), Doubles Deluxe Superior & Doubles Deluxe Superior SSV (~35 m2), Suites Family (~45 m2), Suites Belvedere (~35 m2), Suites Family Private Pool (~45 m2), Suites Family Panoramic Sea View (~45 m2), Residences (~90 m2). Сите се опремени со: централна клима, сателитска ТВ, мини фрижидер, сателитска ТВ, телефон, сеф, интернет, фен, балкон. Хотелот има 5 соби за лица со пречки во движење.

 

ПРЕВЗЕМИ ЦЕНОВНИК EVEREDEN BEACH RESORT 30.04

 

*Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување

ГАЛЕРИЈА

2020
Low / Medium Season
14 days prior to arrival – no charge,
14 to 7 days prior to arrival – 50% charge
7-0 days prior to arrival & no show – 75% charge

High Season (24/06-15/09)
21 days prior to arrival – no charge
21-14 days prior to arrival – 50% charge
14-7 days prior to arrival – 75% charge
7-0 days prior to arrival & no shows – 100%
+ реални административни и банкарски трошоци

 

За валидна резервација  е потребна уплата од мин 25% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа: 25% до 31.05.2020 /односно последен работен ден/ а 50% најдоцна 25 дена пред пристигнување.

Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа според категоризација на објектот, на лице место, на рецепција.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel