Elena Apartments - Asprovalta

ЛЕТО 2019

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

300 метри

Грција

Залив Стримоникос>Аспровалта

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 01.06.2019

50% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 02-12.06.2019

40% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 12-22.06.2019

Elena Apartments се наоѓаат на 500 м од центарот и околу 300м од плажата, во викенд населбата. Во дворот има сопствен паркинг. Располага со модерно и комплетно опремени 1/6 мезонети на 2 нивоа. На горното ниво (високо приземје) има простран девен престој со , LCD SAT TV 32”, клима уред, комплетно опремена кујна со трпезарија, тоалет и канапе, кое се отвара со димензии на француски кревет. На долното ниво (ниско приземје) има купатило и две спални соби со по 2 единечни кревети, кои по потреба може да се спојат. Прозорите во спалните соби се со нормални димензии, заштитени со мра за кмарци. Сите имаат електричен шпорет со рерна, голем фрижидер со замрзнувач, тостер, миксер за фрапе, бокал за греење вода, пегла и даска за пеглање, фен… По потреба, гостите може да побараат на користење од газдите подвижна скара.

Напомена: првиот супермаркет се наоѓа на почетокот на пешачката зона на главната улица во Аспровалта, на околу 500 м.

 

Тип на сместување:
1/6 mezoneta – во високо приземје се наоѓа просторија со кујна, трпезариска маса и канабе на развлекување и тоалет, а во ниско приземје се две спални соби со по два единечни кревета споени и бања

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: WI-FI

СОДРЖИНА НА МЕЗОНЕТИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима, купатило со тоалет, LCD TV, пешкири, балкон

ГАЛЕРИЈА

Напомени 

*Секое лице мора да има сопствено легло, вклучувајќи ги и децата

Цената вклучува користење интернет, крпи и клима

Курс 1 еур = 62 ден

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel