Efi 1 & 2 House - Neos Marmaras

ЛЕТО 2019

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

900 метри

Грција

Халкидики>Ситонија>Неос Мармарас

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 01.03.2019

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 01.05.2019

Efi 1 & Efi 2 – Се наоѓа во централниот дел на Неос Мармарас, на околу 120 метри од морето и на околу 900 метри од градската и Парадизо плажите. Објектот има реновирани студија на приземје – Efi 1 и нереновирани, кои се наоѓаат на 1. кат – Efi 2. Располага со двокреветни, трокреветни, 1/2+2 (со кревети на кат) и четирикреветни студија. Студијата имаат основно опремена кујна со фрижидер, решо, садови и прибор според бројот на кревети, купатило, тераса, LCD TV и нов клима уред – чие користење е вклучено во цената, WiFi. За време на престојот гостите сами се грижат за хигиената на студијата, а постелнината и пешкирите се менуваат еднаш за време на престојот.

ГАЛЕРИЈА

  •  Влез во собите е во 16 ч а напуштање во 9 ч
  • за хигиената на собите за време на престојот се грижите сами и потребно е истите да ги оставите во чиста состојба (испразнет и исклучен фрижидер на 0, фрлено ѓубре, измиени садови…)
  • дозволено е дете до 6 год да го дели креветот со родителите или 2 деца до 10 год да делат еден кревет
  • било какви промени за веќе потврдена резервација се наплаќаат 15 еур
  • По пристигнувањето потребно е да се јавите на претставникот за да Ве упати како да ја најдете куќата и да Ве регистрира. Доколку не можете сами да ја најдете, претставникот ќе Ве смести најбргу што може

TАКСАТА ЗА ПРЕСТОЈ ВО ВИСИСНА ОД 0,5 ЕУР НА ДЕН ПО СМЕСТУВАЧКА ЕДИНИЦА (СТУДИО/АПАРТМАН/ДУПЛЕКС) ЗА ОВОЈ ОБЈЕКТ СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА, ПРИ РЕЗЕРВИРАЊЕ, И ИСТАТА НЕ ПОДЛЕЖИ НА ПОПУСТ!

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel