Dina House - Asprovalta

ЛЕТО 2019

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

170 метри

Грција

Залив Стримоникос>Аспровалта

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 01.06.2019

50% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 02-12.06.2019

40% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 12-22.06.2019

Куќата се наоѓа на главната улица на околу 170m од плажата. Поседува пространи и убаво опремени дуплекси и апартмани.

Тип на сместување:

1/4 apartman suite – во една просторија брачен кревет, во друга канабе и чајна кујна.
1/5 duplex – во една просторија канабе и чајна кујна, во друга брачен кревет и во трета еден единечен кревет.
1/6 duplex – во една просторија канабе и чајна кујна, во друга брачен кревет и во трета еден брачен кревет.

Во некои случаи можни се отстапувања од стандардните димензии на креветите.

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: WI-FI

СОДРЖИНА НА ДУПЛЕКСИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима, купатило, LCD TV, балкон, пешкири.

СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима, купатило, LCD TV, балкон, пешкири

ГАЛЕРИЈА

Напомени 

Цената вклучува користење на интернет, клима, пешкири

Две деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете до 3 год може да го дели креветот со родителите.

Курс 1 еур = 62 ден

ВАЖНО!

Од 01.01.2018 год. започнува да се наплаќа такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс). Износот се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Kanali Hotel *** – Kanali, Ionian Coast

Aeolis Thassos Palace Hotel **** – Astris – Tasos

Oceanos Beach Hotel *** – Agia Napa, Kipar

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel