Dimitris House - Аспровалта

ЛЕТО 2019

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

50 метри

Грција

Залив Стримоникос>Аспровалта

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 08.06.2019

40% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 12-22.06.2019

Се наоѓа во поширокиот центар на Аспровалта, покрај главното шеталиште, на околу 50 m oд плажа. Студијата се комплетно опремени, а поголем дел се со поглед на море. Има и скара во убаво уредениот двор. Паркирањето е дозволено пред куќата.

Тип на сместување:
1/2 studio – во една просторија чајна кујна и еден брачен кревет.
1/3 studio -во една просторија чајна кујна и еден брачен кревет и еден единечен кревет или три единечни кревети.
1/4 studio – во една просторија чајна кујна со два брачни кревети.

Во некои случаеви можни се отстапувања од стандардните димензии на креветите.

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: двор, скара, WI-FI.

СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима, купатило, LCD TV, решо, балкон.

ГАЛЕРИЈА

Напомени 

Цената вклучува користење интернет. Климата се доплаќа 5 € по ден.

Две деца до 10 год можат да користат еден кревет.

Курс 1 еур = 62 ден

ВАЖНО!

Од 01.01.2018 год. започнува да се наплаќа такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс). Износот се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

Побарај понуда

Слични понуди

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel