Delta House - Ханиоти

ЛЕТО 2019

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

200 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Ханиоти

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 01.06.2019

50% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 04-14.06.2019

40% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 14-24.06.2019

Се наоѓа во центарот на Ханиоти, во пешачката зона, оддалечена од плажата околу 200 m. Одлично позиционирана, недалеку од главниот плоштад, во близина на таверните, кафетериите, дуќаните… Во понуда е 1/5 апартман, комфорен и опремен со кујна со шпорет и голем фрижидер, клима, LCD, купатило и туш када, балкон со гарнитура за седење.

Тип на сместување:

1/5 apartman – во дневната соба тросед на развлекување, во спална соба брачен кревет и еден единечен. 

Во некои случаеви можно е отстапување на димензиите на лежаите од нашите стандарди. 

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: WI-FI

СОДРЖИНА НА АПАРТМАНОТ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило, тераса, LCD TV, пешкири, гарнитура за седење на тераса, ел. Шпорет, Wi-Fi

ГАЛЕРИЈА

Напомени 

-Услови за деца во студио/ апартман • две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
– климата и пешкирите се вклучени во цената.
-Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ РАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Курс 1 еур = 62 ден

ВАЖНО!

Од 01.01.2018 год. започнува да се наплаќа такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс). Износот се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

Побарај понуда

Слични понуди

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel