Dafni House - Ofrynio Beach

ЛЕТО 2019

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

120 метри

Грција

Залив Стримоникос>Офринио

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 08.06.2019

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – 15 НОЌЕВАЊА – ОД 07.06-22.06.2019 1/4 АПАРТМАН 340 ЕВРА

40% ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ВО ГОТОВО ЗА СМЕНА 12-22.06.2019

Куќата е централно лоцирана и на околу 120 m oд плажата. Куќата е понова и се одликува со пространи апартмани со комплетно опремени кујни (голем фрижидер, ел. Шпорет), пространи балкони. Сместена е во слепа, непрометна уличка во мирниот дел, а карши куќата е паркинг кој гостите можат да го користат.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Напомени 
  • две деца до 10 г можат да користат еден кревет/дете од 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
  • Користење на климата вклучено во цената
  • Пешкирите вклучени во цената
  • WI-FI  – вклучен во цената.
  • АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ПОРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Курс 1 еур = 62 ден

Такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel