Hotel Blue Dolphin **** - Metamorfosi

ЛЕТО 2020

Услуга

НВ

Оддалеченост од плажа

100 метри

Грција

Халкидики>Ситонија>Метаморфози

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАН ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2019

Blue Dolphin Hotel се состои од 15 објекти и бунгалови со вкупно 171 соба. Хотел со одлична услуга, спорт и забава, активности за деца, спа центар – сето тоа е гаранција за квалитетен одмор. Содржините: надворешен базен, џакузи во спа центарот (со доплата), бесплатен бежичен интернет, паркинг, сауна (со доплата), сеф, теретана, парна бања (со доплата), лежалки, чадори и пешкири за плажа со доплата, детски базен, игралиште и клуб, 2 бара, ресторан и таверна, кошарка, пинг понг, тенис, одбојка, одбојка на плажа, анимација за сите возрасти 6 пати неделно. Собите: клима, балкон, фен, фрижидер, сателитска ТВ, телефон.

*Не е дозволен престој на домашни миленици

*5 соби за лица со попречена мобилност

*Во СПА центарот не е дозволен престој да лица под 16 год.

Хотелот го задржува правото на измена на ценните без претходно известување!

*Ве молиме, секогаш проверете ја цената директно во агенција

СЛИКИ И УСЛОВИ

За резервација е потребна уплата од 30% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 21 ден пред поаѓање.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

 

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel