Begeti Bay Hotel **** - Rethymno, Crete

ЛЕТО 2019

УСЛУГА

ALL

Оддалеченост од плажа

0 метри

Грција

Острови>Крит>Хотели

ЦЕНИ ЛЕТО 2019

ПОБАРАЈТЕ ПАКЕТ ЦЕНА СО АВИО БИЛЕТ ОД СОЛУН

Begeti Bay Hotel 4* се наоѓа на северниот брег на островот, во местото Скалета, 15 km од Ретимно и 62 km од Ираклион. Скалета е место со многу хотели, ресторани, таверни, барови и продавници. Хотелот го препорачуваме за економичен одмор, сместен блиску до песочно-камчеста плажа, со бесплатни лежалки, а кој што нуди ресторан, бар, детски клуб, базен, паркинг. 

 

Вкупно се во понуда 82 соби:Standard Rooms (~22 m2) & Family Rooms (~26-27 m2). Опремени се со: клима, телефон, сателитска ТВ, бесплатен бежичен интернет, сеф со доплата, мини фрижидер, фен /на барање, на рецепција/, балкон. 

ЦЕНОВНИК ЛЕТО 2019

 

*Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!

*Секогаш проверете ја цената директно во агенција

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

За резервација е потребна уплата од 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 21 ден пред поаѓање.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel