Avlida Hotel **** - Paphos, Kipar

ЛЕТО 2020

Услуга

BB / HB / Аll

Оддалеченост од плажа

250 m

Кипар

Пафос

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАНИ 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2020

Хотелот се наоѓа на 1 km oд центарот на Пафос, автобуска станица е пред хотелот и 25 мин од пристаништето, стариот град и пазарот, покрај „Кралската гробница”.  Оддалечен е 250 м од песочната плажа. Реновиран е 2014 година. Сместен е во убава градина со многу зеленило, а нуди ресторани и барови, содржини за најмалите, спортски и забавни содржини, голем базен со 6 водопади и џакузи, голем затворен базен кој се грее во зимскиот период. Во понуда се 200 соби:  Double Rooms (~27 m2). Сите имаат: клима, SAT TV, flat screen TV, телефон, Wi-Fi, кафемат (со доплата), фен, мини фрижидер /со депозит/, балкон. Double Rooms 2 oдделни кревета или француски, софа или 2 фотељи.

 

*Прилагоден за лица со пречки во движење

 

*Хотелот го задржува правото на измена на цени без претходно известување!

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

 

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel