Assa Maris Hotel**** - Agios Nikolaos, Sithonia

ЛЕТО 2020

Услуга

All inclusive

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАНИ 10 – 40% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2020

Assa Maris Hotel – Хотелот е сместен на приватна песочна плажа, опкружен со зеленило. Нуди пространи соби, вкупно 66 и е идеален за семеен одмор. Оддалечен е 5 км од Пиргадикиа и 10 км од Агиос Николаос. Делумно е реновиран 2013 г. Содржи: надворешен базен со слатка вода, бесплатен интернет, паркинг, мини-маркет, конференциска сала, соблекувални и тушеви, бесплатни лежалки и чадори за сонце, пешкирите за плажа со депозит, детски базен, анимација за деца поделена на 2 старосни групи, игралиште, 2 бара, ресторан /дрес код!/, аеробик, одбојка на плажа, пинг-понг, тенис, анимација. Соби: бесплатен сеф, балкон, фен, фрижидер, клима, сателитска ТВ, телефон.

 

ПРЕВЗЕМИ ЦЕНОВНИК ASSA MARIS 30.04

Хотелот го задржува правото на измена на цените без претходно известување!

СЛИКИ И УСЛОВИ

2020
Only for 1587 SPO Best Price Early All_T Name change or no name booking is possible.
Cancellation policy:
More than 14 days prior to arrival = no penalty
For cancellation from 14 to 7 days prior to arrival = 30% to be charged
For cancellation from 6 to 2  days prior to arrival = 50%  to be charged 1 day or Non Show – 100% charge
+ реални административни и банкарски трошоци

 

За валидна резервација  е потребна уплата од мин 25% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа: 25% до 31.05.2020 /односно последен работен ден/ а 50% најдоцна 25 дена пред пристигнување.

Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа според категоризација на објектот, на лице место, на рецепција.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel